Audrey’i kimler özledi?

TV Guide dergisi, yeni gün başladığından beri merak ettiğimiz bir dizi sorunun yanıtını alabilmiş… Hemen sizlerle de paylaşalım.

Geçtiğimiz sezonda Aaron Pierce ile First Lady Martha Logan arasında ufak bir kıvılcım görmüştük. Mutlu sonları olacak mı?
Yapımcılardan Jon Cassar‘ın bu soruya cevabı “Nasıl olduğunu söyleyerek, heyecanını söndürmeyeceğim ama evet bu ikili arasında bu sezonda romantik şeyler olacak” şeklinde.

Romantizmden konu açılmışken, Audrey, Jack’e geri dönecek mi?
Cevap evet, ama esas önemli olan soru ne zaman? diyor Cassar, “Audrey, Jack’in hayatının gerçek aşkı, o yokken hiçbirşeyin tam olmadığı apaçık. Geri dönüyor ama uzun süreli değil.”

Peki diğer karakterlerden geri gelen olacak mı?
Cassar geri dönmesi muhtemel karakterleri şu şekilde sıralıyor: 1.Gün’den Carl Webb (Zach Grenier) ve CTU nişancısı Teddy Hanlin (Kirk Baltz); 2.Gün’den silah kaçakçısı Alexander Trepkos (Eugene Robert Glazer) ve başkanlık danışmanı Lynne Kresge (Michelle Forbes); ve 4.Gün’den terrorist ailenin çocuğu Behrooz Araz (Jonathan Ahdout).

İsim vermeden, bu sezonun sonunu kaç kişi getiremeyecek
“Şimdilik üç kişiden eminim,” diyor Cassar ve ekliyor. “Geçen sezondaki kadar dramatik bir karakter katliamı olmayacak ama yine de bazı kişiler ölecek.”

24 filminde durum nasıl?
“Halen hayalini kuruyoruz, fakat şu anda mümkün görünmüyor,” diyor Cassar, dizinin şu anki yoğunluğunda başlamaya bile vakit yok. Ama asla asla demiyor 🙂 Filmin dünya çapında ses getireceği kesin.

Neden 24‘te kimseyi yemek yerken görmüyoruz?
Çok basit bir cevabı var, sıkıcı. “Geçen sezon, CTU’da bir karaktere su içirdik ama daha sonra o sahneyi çıkardık”. “Evet, yemek gerçek yaşamın bir parçası ama 24’teki heyecanın ve gerilimin değil.”

Jack için son nasıl olacak?
Yazarlar bu konuda fazlasıyla şakalaşıyorlar ama Sutherland iki olası son görüyor: İlkinde  Jack kendi yerine geçecek birini eğitiyor, diğeri ise Jack yine günü kurtarır, arabasına biner ve bum.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: