Eskilerin çok hit bir müzik grubunun unutulmuş üyelerinden olan Alex Fletcher (Grant), yıllar sonra tekrar bir şarkı besteleyip gündeme gelme şansı yakalar. Ama önünde tabii ki birçok engel vardır. Ünlü bir şarkıcı için bestelenecek parça, farklı müzisyenler tarafından da çalışılmaktadır. Alex çok uzun süredir beste yapmamaktadır ve bu şansı da kaçırırsa tamamen tarihe gömülecektir. E tabi, en önemli ayrıntıyı unutmamak gerekir ki o da Alex’in hayatında hiç söz yazmamış olması!!!

Sophie Fisher’a (Barrymore) gelince…Hastalık hastası, geveze, panik ve dalgın! Ama bunların yanında güzelliği ve kendisinin bile farkında olmadığı eşsiz bir yeteneği var.

İşte bu ikili bir araya gelince ortaya inanılmaz keyifli, komik, aşk ve müzik dolu sahneler çıkıyor. Daha fazla anlatmak, filmi izlemeyenlere haksızlık olacak. Film geçen hafta vizyona girdi. Sakın kaçırmayın!

Hazır güzel oyuncudan bahsetmişken, yolda olan 2 projesinden de söz etmeden geçmeyelim. Drew Barrymore 4 Mayıs’ta Amerika’da vizyona girecek olan ve bir kumarbazın hayatına odaklanan ”Lucky You” adlı filmde Eric Bana ile oynuyor. Bunun yanında şu an çalışmalarına yeni başlanılan ”Grey Gardens” adlı filmde de Barrymore’u başrolde izleyeceğiz gibi görünüyor.