Bender yine Dünya’yı tehdit ediyor

Futurama’nın geri dönüşüne dair müjdeli haberi dün almıştık. Bender’s Big Score! (Filmin resmi adında ünlem var!) 🙂 adının verildi ilk yapımla aramıza geri dönecek olan Futurama seslendirmenleri Katey Sagal (Leela), Billy West (Fry, Zoidberg, Farnsworth), John DiMaggio (Bender) ve Maurice LaMarche (Kif, Morbo, Calculon) San Diego’daki ComicCon’da, Futurama’nın final bölümü The Devil’s Hands Are Idle Playthings ile yeni filmin başlangıcı arasında geçenleri anlatan “Futurama Geri Dönüyor (Futurama Returns)” çizgi romanını dağıttılar.

Home Media Dergisi’ne göre ilk filmin konusu: “Uzaylı Internet korsanları, Bender’ı zamanda geri göndererek gezegenimizin kültürel hazinelerini çalmasını istiyorlar ve böylece Dünya’nın kontrolünü ellerine almayı planlıyorlar”.

22dakika‘dan da duyduğumuz üzre her bir DVD, 4 bölüme ayrılacak ve Comedy Central’da yayınlanacak. Kasım 2007’de ilki, 2008’in ilk çeyreğinde diğer üçü piyasaya çıkacan olan DVD’lerin ülkemize de aynı hızda gelmesini ümidediyoruz. Bütçe kısıtı yüzünden bu şekilde bir organizasyona gidilen Futurama’da masrafları kısmak adına müzik için orkestra artık kullanılmayacak fakat animasyonlar artık HD kalitesinde!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: