Kitlesel Fonlama Etkinliği

Bir önceki dersimizde işlediğimiz Kitlesel Fonlama üzerine bir etkinlik haberi paylaşmak istedim.

Aşağıda detayları verilmiş olan etkinlikte, derste videosunu paylaştığım WeWALK’un kurucuları, Kickstarter’da başarı göstermiş olan MIOPS’un kurucuları olacak.

Etkinlik 14 Aralık Çarşamba akşamı saat 7’de Workinton Levent’te ve ücretsiz. Ancak kayıt olmak gerekiyor. Kayıt linki de en altta.

— * —

The Pitcher Meetups: Dijital İmecemiz Kitlesel Fonlama

Bölgemizin iddialı girişimlerini dünyanın dört bir yanından yatırımcıların karşısına çıkaracak dev The Pitcher 2017 etkinliğini bekleyenleri yalnız bırakmak istemedik ve ‘The Pitcher Meetups’ı başlattık.

The Pitcher Meetups buluşmalarında her ay girişimciliğe dokunan bir konuyu, onları tecrübe etmiş konuşmacılardan dinleyecek ve fikirleriniz ile tartışmaya katılabileceksiniz.

Workinton ev sahipliğinde gerçekleştireceğimiz ikinci buluşmada, yeniden hayatımıza giren ve zorlukları bir araya gelerek aşabileceğimizi hatırlatan dijital imeceyi, namıdiğer kitlesel fonlamayı konuşacağız.

Kitlesel fonlamadaki ilk gününde 140 bin TL toplayan WeWALK’un kurucuları Kürşat Ceylan ve Gamze Sofuoğlu ile Kickstarter’da başlattıkları iki kampanya da başarıyla sonuçlanan MIOPS’un kurucuları Erkan Yiğiter ve Onur Çelik sahneye çıkacak. Türkiye’nin en büyük kitlesel fonlama platformu Turkcell Arıkovanı’ndan Didem Cikse ise tartışmaya yön verecek.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: